Yardım

Bir Sorun Var (www.birsorunvar.com) size teknoloji konusunda gerçek ve güncel bilgiler vermek için yayınlanıyor. Bu sitede teknoloji ve bilgisayar konusunda temel bilgileri göreceksiniz. Bu bilgilerin özellikle bilgisayar ve diğer teknolojik aletlerin kullanımını öğrenmek isteyen kişiler için çok yararlı olacağını umuyoruz.

Bilgisayar sınıfındaki yazılarda bilgisayarlar, cep telefonları ve işletim sistemleri konusunda bilgiler ve sorunların çözüm önerileri olacak.

Elektronik düğmesine tıklarsanız müzik yapan araçlar, müzik setleri veya aksesuarlar konusunda işinize yarayacağını düşündüğümüz yazıları göreceksiniz.

Fotoğraf sınıfında dijital fotoğrafçılık, dijital fotoğraf makineleri ve fotoğraf işleme ile bilgiler ve teknoloji kaynaklı sorunlarla ilgili bilgiler olacak.

Sinema düğmesine tıklarsanız sinema sanatı, oyuncular, yönetmenler ve filmler ile ilgili konulara doğrudan ulaşabilirsiniz.

Apple sınıfında Apple Şirketi tarafından üretilen ürünler ve kullanım ipuçlarını göreceksiniz.

Sözlük içinde harf sırasına göre sözcükler ve terimler hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Kısaltmalar içinde teknolojide sık kullanılan kısaltmaların açıklamasını göreceksiniz.

Bizimle bağlantı kurmak isterseniz İletişim sayfasındaki bilgileri kullanabilirsiniz.